Geplaatst op 2016-03-31, in Alkmaar, Ximatig en getagd als Ajax, Amsterdam, ArenA, Barcelona, Bas v/d Schot, Catalonië, Collignon, Cruijff, Cruijffiaans, Daalmeer, El Salvador, GdJ, Hajo, Icoon, JC, Joep, John, Nr14, Orakel, Religie, RIP, Roken, Spotprent, Stadion, Taal, Tom, Toos&Henk, Verlosser, Voetbal. Markeer de permalink als favoriet. 5 reacties.
-
Op mijn blogspot staat een aanklikbare landkaart met 180 locatie-gebonden Regio-Blogs. (Plus 140 andere actuele blogs.)
@Ximaar
op Mastodon.nl185 Legpuzzels
vooral van Alkmaar, maar ook via Amersfoort, Antwerpen, Angers en de Alpen t/m Athene. Recente Reaxi’s
- Sjoerd op Jun-02: Alkmaar Pride
- Bertie op Jun-02: Alkmaar Pride
- Dhyan op Mei-29: Meeuwentoilet
- bytheway op Mei-29: Meeuwentoilet
- marieclaire op Mei-29: Meeuwentoilet
- marieclaire op Mei-29: Meeuwentoilet
- KnutzEls op Mei-29: Meeuwentoilet
- Ximaar op Mei-29: Meeuwentoilet
- Nicole Orriëns op Mei-29: Meeuwentoilet
- Bertie op Mei-29: Meeuwentoilet
- Sjoerd op Mei-29: Meeuwentoilet
- Ximaar op Mei-26: Waterstof
-
Recente Berichten
Eerdere Berichten
- 2021-Mei-08: De Keukenhof
- 2020-Apr-29: De Blits Maken
- 2018-Mrt-15: Kaaspuntjes
- 2016-Jun-16: Huys met de Koogel
- 2014-Jul-28: Zweefperiode
- 2012-Jul-07: Rondje Sluis
- 2010-Aug-07: Zwenkbrug
- 2007-Aug-02: Domino
Xiwels Bijzondere Bloglijst
een OBA-surrogaat met
ruim 350 actuele blogs
@strayclist
op twitterFietsersbond Alkmaar
Volgelingen
-
Nederlanders zijn misschien wat nuchterder?
Ik herinner me de Olympische spelen van 1992 dacht ik. Ed van Thijn dacht ook wel dat hij met Amsterdam de favoriet was, maar uiteindelijk laatste plaats en werd het Barcelona. Catalanen kennen niet van je winnen, maar je ken wel van ze verliezen.
Hij was in ieder geval onnavolgbaar…
een van zijn mooiste vind ik: ´´als ik zou willen dat je het begreep, had ik het wel beter uitgelegd.´´ Hij was een heel grote, dus maaiveldproblemen, logisch
@Jan K.: De grasmat van de ArenA ligt om die reden op 10 meter boven het maaiveld (en 7,4 m boven NAP) ? ;-)