Sep-20: Bedford & Blubber
Ruim voordat ik m’n armen kneusde/brak, liep ik een wat groter rondje naar het terrein van de voormalige gasfabriek. Daar was een soort voedselfestival georganiseerd. Er was behoorlijk wat volk, maar mij sprak het bitter weinig aan.
Wel vond ik het grappig om te zien hoe iedereen moeite deed om niet in de drassig blubber te stappen. Geen idee waar dat water vandaan kwam. Gelukkig hadden ze wat lange rubberen matten/lopers neergelegd. Uiteindelijk maakte ik een paar foto’s. Een was van een 52 jaar oude Bedford TK, die te boek staat Bij de RDW als vrachtwagen en kampeerwagen:
Mogelijk sloeg dat laatste op de wasbak achter het linker voorraam. Zelf had ik de indruk dat dit voertuig niet voor vrachtvervoer of kamperen wordt gebruikt, maar eerder voor het bereiden en verkopen van voedsel. Ik vind het ook meer een bus, wat ie in een eerder ook was.
Eigenlijk was ik dit ommetje totaal vergeten, tot dat ik gisteren een blogberichtje bij Marjolein las met de titel ‘Nat nat nat‘.
Marjolein woont in het klein op dit voormalige gasterrein. Ziet hier een foto van het festvalterrein met daar de schutting haar ‘Tiny House‘.
Op dat moment was ze op vakantie en met de reuk van verkoolde pizza’s en vlees was dat geen slecht idee. Nu vraag ik me wel af of haar waterproblemen destijds ook de blubber rond de (vr)eetgelegenheden had veroorzaakt. ;-)
Aanvulling:
In de speelgoedkist vond ik nog m’n oude kiepwagen; een Dinky Toys Bedford TK, die ik zo’n 52 jaar geleden met sinterklaas of een verjaardag kreeg.
Geplaatst op 2017-09-20, in Alkmaar, Ximatig en getagd als Bedford, Bus, Dinky Toys, Embleem, Gasfabriek, Kampeerwagen, Logo, Tiny House, Voedsel, Vrachtwagen. Markeer de permalink als favoriet. 3 reacties.
Als ik alleen zou zijn, zou ik (denk ik) ook in een tiny house gaan leven.
Hoi, deze bus was lang onze vakantiebus. Leuk m weer te zien. Bus is voormalige legerbus. Ze reden er soldaten mee. Ik heb nog een originele bank. Na verkoop ook nog tegen gekomen op zwarte cross. De bus was toen geel en van redbull. Mooi om m nu in deze kleuren te zien. Gr Sjoerd
@Sjoerd-2: Boven je heeft 5 jaar geleden een mij bekende Sjoerd uit Limburg gereageerd. Begreep de 2e reactie niet zo. Maar je blijkt een andere Sjoerd te zijn uit Rotterdam (of omgeving). Leuk dat je dit oude bericht hebt gevonden. Kan me voorstellen dat er van dit type bus weinig in NL rondrijden.