Feb-14: Katten-Podium

Een maandje geleden kwam ik (met net zulk mooi weer als vandaag) dit setje katten tegen in het zuiden van De Hoef:


Je zou denken aan een bordes of misschien wel podium, maar deze planken zijn flinke treden van de kattentrap hiernaast:

 

Hieronder nog zo’n ‘trap’ in de Spoorbuurt. Die heb ik vanmiddag hernomen, omdat ik ‘m niet meer tussen de foto’s kon vinden.

Bob is in Erfurt bezig geweest met een soort ladder. Daar heeft ie ook een fraai videootje van gemaakt.

Dergelijke constructies zie ik ook hier in de buurt. Ben al een paar keer langs deze hiernaast gelopen, maar zie er helaas nooit een kat op omhoog of omlaag gaan. Volgens iemand die daar woont wordt ie wel door een kat gebruikt.

 

 

Hieronder een stevigere, die ik een paar jaar eerder in Uitgeest op de foto zette.

Advertentie

Geplaatst op 2018-02-14, in Alkmaar, Regiomatig, Ximatig en getagd als , , , , , , , . Markeer de permalink als favoriet. 4 reacties.

  1. Goed idee, die trappen. Ze noden ook vreemde katten maar dat doen luikjes en klimpalen ook.
    Op een binnenkattenpaal zit de hoogste in rang meestal bovenaan, Zouden ze dat in dit geval ook zo zien?

  2. Ik ken het van vroeger van de flats maar zo hoog als deze ken ik ze niet.

  3. Ik heb er een hele tijd terug ook een ene op de foto gezet… Voor de katten is het een uitkomst.

  4. fairlytrue

    Toen ik op de zesde etage woonde had mijn kat Ted dat allemaal niet nodig. Naar beneden ging hij via de noodtrap en het laatste stukje sprong hij op een auto, naar boven wachtte hij tot een van ons thuiskwam zodat hij met de lift naar boven kon. Zijn uithuizige avonturen werden hem wel noodlottig want we woonden langs een drukke weg.

Reaxi - Mailadres hoeft niet. Zie: Ximaar?! ↑↑

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: