Mrt-06: Bootbordje
Het is alweer een tijdje geleden dat m’n oog viel op dit naambordje:
Net ten noorden van Alkmaar ligt een dorp dat zo heet. Het is een familienaam die in deze omgeven vaker voor komt. Punt is meer het bootje dat er onder is afgebeeld. Als je van dit huis een stukkie rechtsaf gaat en dan linksaf, rechtsaf, linksaf, dan kom je bij de Singel uit waar precies zo’n bootje ligt.
Hier nog even van achter.
Op het bootje staat geen afbeelding van het huis.
Geplaatst op 2022-03-06, in Alkmaar en getagd als Bootje, Koedijk, Pictogram, Plaatsnaam, Singel, Vaartuig. Markeer de permalink als favoriet. 11 reacties.
😂Misschien onder het dekzeil?
keurig gevoegd de muur van het huis! Ik denk dat je nog wel gaat aanbellen, en wat vragen gaat stellen, mijn vraag: hoe als uw boot een mast had gehad?
@jankrosenbrink: als een mast op de tekening stond, dan was de tekst “koeldijk”
Inderdaad wel grappig…
Vindingrijk gedaan van de bewoner/booteigenaar.
@Bertie: toch is de boot nog niet zo makkelijk te vinden begrijp ik
Nee, dat las ik. Misschien bedoeld als puzzel.😁
Maar het idee is leuk.
@Bertie/Jan; Er is een eenvoudigere route, maar deze is het kortst.
Een mast is daar een probleem. Aan beide uitgangen van dit stukje Singel is de doorvaarthoogte minder dan 1 meter.
Aanbellen zal ik in dit geval niet zomaar doen. Als ik iemand op/bij het bootje zie, dan zal ik die persoon waarschijnlijk wel aanspreken.
De afbeelding van het bootje op het plaatje aan het huis is heel treffend.
Ik vind de letters heel mooi en sierlijk en het bootje is ook erg mooi.
Dat heb je goed gezien zeg!